Przeskocz do treści

Bilety na „Pociąg do Lidzbarka”

Bilety na "Pociąg do Lidzbarka" będą dostępne do nabycia w siedzibie stowarzyszenia "Wrota Mazur" przy ul. Nowy Rynek 2 w Lidzbarku.

Dla osób spoza Lidzbarka udostępnimy możliwość internetowej rezerwacji biletów za pośrednictwem naszej strony internetowej www.wrotamazur.org.


Sprzedaż biletów  na "Pociąg do Lidzbarka" rozpoczynamy od piątku 8 czerwca od godz. 9:00. O tej samej porze na naszej stronie internetowej udostępnimy informacje odnośnie rezerwacji internetowej. Sprzedaż w siedzibie stowarzyszenia potrwa do godz. 17, internetowa do wyczerpania puli biletów.


Cena biletu na przejazd jednej osoby na jeden przejazd trasą  Działdowo - Lidzbark Miasto lub Lidzbark Miasto - Działdowo wynosi 10,00 zł, niezależnie od przejechanego odcinka.

Bilety na wycieczkę pomiędzy przystankiem Lidzbark Miasto i stacją Lidzbark (Dworzec Główny)  będzie można nabyć w cenie 2,00 zł za przejazd tam i z powrotem.

Bilety dla Miłośników Kolei oferujemy w cenie 30,00 zł. Natomiast dodatkowe atrakcje w pozostałych ofertach specjalnych - w cenie biletu na przejazd pociągiem.

Istnieje możliwość bezpłatnego przewiezienia roweru w "Pociągu do Lidzbarka", jednak ilość miejsc jest ograniczona (maksymalnie 3 rowery w każdym kursie).

Będzie także możliwość zakupu biletów u obsługi bezpośrednio przed odjazdem pociągu, jednak tylko w miarę wolnych miejsc na pokładzie pociągu.


Całkowity dochód z biletów na "Pociąg do Lidzbarka" przeznaczamy na działalność statutową naszego stowarzyszenia "Wrota Mazur"


Życzymy Państwu przyjemnej podróży!