Przeskocz do treści

Kalendarze Wrót Mazur

Miło nam poinformować, że wydany został kalendarz stowarzyszenia Wspierającego Rozwój Lidzbarka "Wrota Mazur" na 2017 rok.

Nasz kalendarz, w formacie A4 ilustrują zdjęcia wykonane przez uczestników Konkursu Fotograficznego Miasto i Gmina Lidzbark - Pocztówka z Wakacji: Katarzynę Lewicką, Adama Nowakowskiego, Aleksandrę Mężykowską, Joannę Lewicką, Natalię Kwas, Krzysztofa Główczyńskiego, Krzysztofa Płocharskiego, Annę Chaborę, Katarzynę Szatkowską, Arletę Wiśniewską, Jakub Młynarczuka, Gabriela Strzyżewskiego i Patryka Czaplińskiego.

Nie udałoby się nam zrealizować tego pomysłu, gdyby nie wsparcie okazane stowarzyszeniu przez sponsorów. Dlatego serdecznie dziękujemy: Bankowi Spółdzielczemu w Lidzbarku, Fermom Drobiu Linek w Ciborzu, firmie Seda, firmie Jupiter Jerzego Masłowskiego, firmie KAJA Kazimierza Ankowskiego, firmie STER-TRANS, Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów DUET i firmie Braci Jabłońskich F.H. KOKO & F.H. JOKO!!!

Dochód ze sprzedaży kalendarza w całości przeznaczyliśmy na zadania statutowe naszego stowarzyszenia, czyli na realizację kolejnych przedsięwzięć i inicjatyw.

Mamy nadzieję, że nasz kalendarz znajdzie swoje miejsce w wielu domach, zakładach pracy, szkołach i przedszkolach nie tylko w 2017 roku. Kalendarz z lidzbarskimi akcentami zamierzamy bowiem przygotowywać dla Państwa co roku.