Przeskocz do treści

Oferty specjalne

Oprócz samej możliwości przejazdu pociągiem po nieczynnym w ruchu pasażerskim odcinku linii kolejowej nr 208 na odcinku Działdowo - Lidzbark Miasto przygotowaliśmy dla Państwa także następujące oferty specjalne:


Pociąg + Kajak

Oferta daje możliwość przyjechania do naszego miasta pociągiem oraz wynajęcia kajaka na spływ rzeką Wel. Kajakarzom zapewniamy powrót z Chełst do przystanku Lidzbark Miasto i skomunikowanie z pociągiem powrotnym o godz. 16:20. A to wszystko w cenie biletu na pociąg. Uwaga - bilety na przejazd pociągiem do Lidzbarka i z powrotem należy kupić niezależnie.

Chętni do skorzystania z tej oferty zobowiązani są do zapoznania się i przestrzegania z regulaminu wypożyczalni sprzętu kajakarskiego www.kajakiempowelu.pl


Odkryj Działdowo

Do Działdowa tylko do urzędu czy na zakupy? A może by tak raz bez pośpiechu i… na wycieczkę? Oferta „Odkryj Działdowo” jest dla wszystkich, którzy chcą nie tylko pojechać pociągiem, ale też zwiedzić sąsiednie miasto z przewodnikiem Towarzystwa Miłośników Ziemi Działdowskiej oraz zobaczyć Interaktywne Muzeum Państwa Krzyżackiego. Kiedy jak nie teraz? Z kim jak nie z nami??

Pociąg dla odkrywców wyruszy z Lidzbarka o godz. 10:40. Powrót z Działdowa zaplanowany jest na godz. 15:40. Uwaga - bilety na przejazd tam i z powrotem należy kupić osobno.


Miłośnik Kolei

Przejazd dedykowany dla miłośników kolei. Wydłużony czas jazdy pociągu pozwoli na dodatkowe postoje i wykonanie pamiątkowych zdjęć na trasie. Pociąg wyruszy z Działdowa o godz. 17:00, a cena biletu wynosi 30 zł. Bilet na przejazd powrotny należy kupić niezależnie. Uwaga: oferta dostępna tylko poprzez rezerwację internetową. Osoby kupujące bilety na przejazd tam i z powrotem mają pierwszeństwo zakupu biletu na pociąg powrotny o 18:30 z Lidzbarka Miasto, gdyż będzie to ostatni pociąg wracający do Działdowa.


Życzymy Państwu przyjemnej podróży!