Przeskocz do treści

Miesięcznik stowarzyszenia „Wrota Mazur”


Oddajemy w Państwa ręce pierwszy numer gazety naszego stowarzyszenia. Z wielką radością, którą chcemy się podzielić, prezentujemy miesięcznik poświęcony pracy ludzi tworzących „Wrota Mazur”. Istniejemy i działamy już ponad trzynaście lat. Jesteśmy pełni nadziei, że wydanie to wzbudzi zainteresowanie, zostanie ciepło przyjęte, poszerzy ideę tworzenia i funkcjonowania organizacji pozarządowych w społeczności miasta i gminy Lidzbark. Stowarzyszenie stanowi bardzo ważne ogniwo aktywności społecznej, kulturalnej, edukacyjnej i gospodarczej i umacnia w nas świadomość odpowiedzialności za swoje otoczenie i wspólnotę lokalną!

Chcemy dzielić się z Państwem wszelkimi wiadomościami z życia Stowarzyszenia i opowiadać o nich szerzej, aby zaprezentować pomysły i różne przedsięwzięcia, w których realizację angażujemy się bez reszty. Nasze działania skierowane są do wszystkich mieszkańców - i tych najmłodszych i tych starszych. Jesteśmy również przekonani, że nasza gazeta pobudzi Państwa ciekawość i zachęci do zgłaszania nam propozycji tematów na przyszłość, którymi jako stowarzyszenie powinniśmy się zająć.

Oczywiście nie zamierzamy skupiać się tylko na sobie i na naszej działalności. Mieszkańców chcemy na bieżąco informować o tym, co dzieje się w naszym samorządzie, w kulturze, sporcie… Łamy naszej gazety są otwarte dla wszystkich! Będziemy pisać o ludziach, którzy robią ciekawe rzeczy, mają pasje, odnoszą sukcesy, z których możemy być dumni. Do współpracy zapraszamy szkoły, przedszkola, instytucje kultury i kluby sportowe, a także pozostałe stowarzyszenia działające na terenie miasta i gminy Lidzbark.

Do współpracy zapraszamy także lokalne firmy, którym proponujemy atrakcyjne powierzchnie reklamowe na łamach naszego miesięcznika - dostępne w konkurencyjnych cenach. I rzecz bardzo ważna - każdy, kto decyduje się zamieścić u nas swoją reklamę, wspiera w ten sposób to niezależne medium, a także działalność samego stowarzyszenia.

Jesteśmy przekonani, że tradycyjna forma przekazywania informacji w postaci gazety, którą można dotknąć, obejrzeć, zabrać ze sobą w podróż lub przeczytać w domowym fotelu, jest nadal jedną z najbardziej pożądanych i oczekiwanych wśród naszych mieszkańców.


Wersja elektroniczna naszego miesięcznika jest dostępna do pobrania poniżej:

POBIERZ:
Numer 9 - październik 2018 r.
Numer 8 - wrzesień 2018 r.
Numer 7 - sierpień 2018 r.
Numer 6 - lipiec 2018 r.
Numer 5 - maj 2018 r.
Numer 4 - kwiecień 2018 r.
Numer 3 - luty 2018 r.
Numer 2 - styczeń 2018 r.
Numer 1 - grudzień 2017 r.