Przeskocz do treści

Gadżety „Wrót Mazur”

Latem 2017 roku do sprzedaży trafiły już koszulki "Wrót Mazur" z lidzbarskim akcentem. Przygotowaliśmy t-shirty damskie, męskie i dziecięce w kilku kolorach. Dochód ze sprzedaży zostanie w całości przeznaczony na działalność naszego stowarzyszenia. Zainteresowanym proponujemy też inne gadżety m.in. kubki, torby i magnesy.

Proponujemy koszulki dziecięce w 4 kolorach (białą, siwą, niebieską i różową), w dwóch wariantach; z napisem: "Lidzbark moje miasto" lub "Lidzbark Wakacje? Tylko tu!". Koszulkę damską można kupić w rozmiarach: S, M, L i XL. Do wyboru są białe i siwe (2 rodzaje napisów i 2 wzory). Dla panów przygotowaliśmy koszulki w rozmiarach: M, L, XL i XXL - białe i ecru (1 wzór, 2 warianty napisów). W sprzedaży nadal są też nasze pozostałe gadżety: ekologiczne torby z nadrukiem (w trzech wariantach) z lidzbarskim akcentem, kubki z naszym logo i zdjęciami z Lidzbarka oraz magnesy i długopisy.

Nasze stowarzyszenie utrzymuje się głównie ze składek członkowskich oraz dzięki życzliwości sponsorów. Kupując nasze gadżety, mogą Państwo bezpośrednio wesprzeć nasze działania, ponieważ dochód ze sprzedaży toreb i kubków zostanie w całości przeznaczony na realizację zadań statutowych.

Nasze gadżety w siedzibie naszego stowarzyszenia przy ul. Nowy Rynek 2 w Lidzbarku. Osoby mieszkające poza Lidzbarkiem, które chciałyby nabyć nasze gadżety z lidzbarskim akcentem, prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub na facebooku, ponieważ istnieje możliwość wysłania gadżetów pocztą.

UWAGA!
W związku z dużym zainteresowaniem naszymi gadżetami przygotowaliśmy nowy zestaw przedmiotów z lidzbarskim akcentem. W sprzedaży m.in. okulary słoneczne, zestawy zabawek plażowych, piłki plażowe, zegary ścienne, plecaki (tak tak wrzesień coraz bliżej), torby na laptop, parasole, nowe wzory magnesów i pocztówki z Lidzbarka.

Zapraszamy do zakupów.

Każdy, kto decyduje się na zakup naszych gadżetów, wspiera działalność stowarzyszenia "Wrota Mazur". Dziękujemy!!!

Dla wszystkich tych, którzy chcieliby łatwo nabyć nasze gadżety za pośrednictwem internetu w lipcu 2018 roku uruchomiliśmy sklep internetowy.