Przeskocz do treści

3 projekty w pół roku

Początek nowego roku to czas różnego rodzaju podsumowań. Pod koniec grudnia minęła 15. rocznica rejestracji stowarzyszenia "Wrota Mazur", tym bardziej jest to dla nas czas szczególny.

Miniony rok był dla nas w pewnym sensie wyjątkowy. Pod koniec czerwca wybraliśmy nowe władze, a stowarzyszenie po raz pierwszy w swojej historii sięgnęło po środki zewnętrzne. Z programu Meet and Code otrzymaliśmy 1700 zł na "Programowanie przez zabawę". Grant w wysokości 1000 zł przyznała nam Fundacja Tesco. Szczególnie cieszy jednak dofinansowanie naszego projektu w ramach programu "Moje miejsce na Ziemi" Fundacji Orlenu - 4000 zł. Tak wiec, w ciągu zaledwie pół roku stowarzyszenie pozyskało na swoją działalność prawie 7 tysięcy złotych.

Wszystkie 3 projekty skierowane są do najmłodszych mieszkańców naszej gminy.

Nie spoczywamy na laurach i działamy dalej. Przystąpiliśmy właśnie do ogólnopolskiego programu "Kilometry Dobra". Na projektach działalność stowarzyszenia oczywiście się nie kończy. 2020 rok będzie będzie na pewno pracowity i pełen wyzwań, na które z niecierpliwością czekamy...